« Strona Główna / Turystyka / Kwatery Prywatne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Opis:

» Cisna - noclegi u Mirosławy - Bieszczady

Bieszczady - góry i kraina, którą wszyscy znamy, w której byliśmy. A jeśli ktoś jeszcze nie był, a kocha góry, dziką przyrodę, piękne krajobrazy - niech się już pakuje i przyjeżdża. Na naszej witrynie internetowej znajdziesz ofertę dla turystów, którzy pragną przebywać, wędrować i odpoczywać w Bieszczadach, a dokładnie w niewielkiej ale atrakcyjnej miejscowości Cisna. Doskonałe warunki do odpoczynku w ciszy, spokoju i bliskim kontakcie z przyrodą oraz uprawiania turystyki górskiej, pieszej i rowerowej. A gdy przyjedziesz tu raz, będziesz wracał tu zawsze by w bieszczadzkiej głuszy naładować wyczerpane codziennym życiem " baterie " .... Zapraszamy.
Page Rank: 2

Cisna - noclegi u Mirosławy - Bieszczady

www: http://www.cisna-noclegiumiroslawy.cdx.pl/

:: Cisna - noclegi u Mirosławy - Bieszczady | link nie działa/spam?netia

» Kwatera prywatna U ZOFII

Oferujemy duży, słoneczny, jasny, 3 osobowy pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy obok parku miejskiego i jeziora. Zapraszamy na wypoczynek do krainy jezior i lasów, idealne warunki dla wędkarzy, żeglarzy, myśliwych i grzybiarzy. Tylko u nas można serfować na najdłuższym wyciągu do nart wodnych w Europie. Nasz obiekt jest malowniczo położony w centrum miasta obok parku rozciągającego się wzdłuż brzegów pięknego jeziora Trzesiecko, po którym pływają dwa tramwaje wodne. Do wypraw po jeziorze można wybrać także TAXI wodne - stylowe łodzie motorowe, które zawiozą cię dokąd będziesz sobie życzył.
Page Rank: 0

Kwatera prywatna U ZOFII

www: http://bos40.webpark.pl/uzofii

:: Kwatera prywatna U ZOFII | link nie działa/spam?

» Kwatera prywatna U ZOFII Szczecinek

Do dyspozycji duży, słoneczny, 3 osobowy pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy obok parku i jeziora. Pełen węzeł sanitarny, niezależne wejście.
Page Rank: 3

Kwatera prywatna U ZOFII Szczecinek

www: http://www.kwatery-szczecinek.lap.pl/

:: Kwatera prywatna U ZOFII Szczecinek | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

rss feed


Wpisów: 294 Podkategorii:  427 qlWeb modified by jachu

pagerank, wskaĹşniki pagerank, monitoring stron